Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Řezy s vanilkovým krémem

Hodnocení receptu je 5,0 (44×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

lemarti

Náročný

Suroviny

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie22 401 kJ /
5 354 kcal
Bílkoviny62,25 g
Tuky349,60 g
Vláknina20,19 g
Cholesterol 2,11 g
Sodík 523 mg
Sůl1,20 g
Sacharidy480,84 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Těsto: Do misky dáme vejce a cukr a šleháme dokud se nespojí. Poté nad vodní lázní do zhoustnutí, pozor, hodně se našlehá, radši dát do větší misky. Jakmile krém zchladne, vmícháme solamyl a prášek do pečiva. Těsto rozetřeme na vymazaný a vysypaný menší plech. Pečeme při 180°C asi 10 minut. Krok 2: Krém: V mléce si rozmícháme pudinkový prášek, oba cukry, mouku a jeden žloutek. Uvaříme hustý pudink. Když vychladne, vmícháme do něj změklé máslo, moučkový cukr a druhý žloutek. Vyšleháme hladký krém. Krok 3: Korpus potřeme džemem, potřeme 1/3 krému. Banány nakrájíme na menší silnější plátky a rozložíme na krém. Na ně natřeme zbytek krému. Krok 4: Čokoládu rozpustíme. Smetanu ušleháme a vmícháme vychladlou čokoládu. Měla by mít stejnou teplotu jako šlehačka, jinak se může srazit! Řezy jí ozdobíme a posypeme sekanými mandlemi

TIP: 6 způsobů, jak zdobit moučníky krémem

Zveřejněno 20. 3. 2010

Poznámka autorky lemarti

Těsto na plechu hodně vyběhne, ale zase se po vytažení z trouby "smrskne"

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Řezy s vanilkovým krémem

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/lRk7

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Řezy s vanilkovým krémem

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/lRk7

Marie

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (32)

Proč se to těsto dělá nad párou?

Jana: lebo je to taký druh cesta...

Výborná mňamka:-K:-K:-K

mňaminka!máš obrázek jak z cukrárny:-*:yes::yes:

Mamca:-Kděkuji
Patricie-já nakrájela na řezy,ozdobila a měla v lednici.;-)

Tento moučník vypadá velmi lákavě...a jelikož nejsem tak zkušená, chtěla bych se zeptat, jestli se řez zdobí šlehačkou těsně před konzumací nebo zda se může nazdobit celý a nechat v lednici. Děkuji za odpověď.
P.S.: Určitě ho vyzkouším!:-)

To je zase útok na dietu ale určitě vyszkouším. Už tedˇmám na ně chutˇ. Díky za skvělý recept.:-p:yes:www. toprecepty.cz

Kdo mi to chce upéct ??? :-))...vypadá to nádherně:yes:

No to je parááááda! :) Určitě vyzkouším :):-):-):-):yes:

Nadja vyzkousej;-)a napis jak chutnalo

123Rony321,jsem rada ze chutnalo;-)

:yes: +21. :yes:
Sliny už tečou! To bude mňamka!

Musím říct, že jsme si u nás doma pošmákli, harmonie chutí je úžasná !!!!!!!!!!!!!!! a k tomu dobrý kafíčko .... prostě nemá tenhle božský dortík chybu ! Zasloužený bodík !!!!!:-K

200g hořké čokolády , 1/2 litru šlehačky. čokoládu nechat změknout, dát do nádoby a přidat šlehačku a za stálého míchání přivedeme k varu ... projde varem, nechat asi 12 hodin v chladu, pak šlehat

doporučuji návrh Sodovky na pařížský krém ze šlehačky a čokolády, opravdu se nesrazí a je výborný ...... mám vyzkoušeno :-)

Sodovka-to s tou slehackou urcite vzkousim diky za tip;-)

Tento typ řezů milujeme. Budu se snažit je co nejdřív vyzkoušet. Moc mě lákají zejména banány. Šlehačku na zdobení, bych raději převařila, rozpustila v ní čokoládu a pak vše nechala do druhého dne (12 hodin) v lednici vychladnout. Pak na druhý den stačí šlehačku vyšlehat do hustého krému a nic se nám nezdrcne. Šlehačka musí být nejmíň 33 %. Když máme tuku ve šlehačce méně (např. šlehačka Kunín - v modrém kelímku mám jenom 31% tuku), tak stačí rozpustit ve šlehačce trochu másla. Lenko, řezy vypadají fantasticky :yes: - samé dobré ingredience. Posílám bodíka.

:-K:yes:

Dekuji vam vsem:-K:-KVcera jsem upekla a dnes uz neni:-(ale je to kaloricka BOMBA:-D:-D

Samé dobroty:-p:yes:+15

Leni:-K to vypadá moc pěkně:-p

To vyzerá výborne:yes:ukladám

Moc pěkný moučníček:-p:yes:

:-K:yes:

:yes::-K

:yes:

Lemarti, to ale vypadá hodně jedle, máš to krásný:-!U nás jsou tyhle tipy(málo těsta+hodně krému)dost oblíbený, tak přijde příležitostně na řadu a tobě dávám 9.boda:yes:

Leni, to je krása, mňam!!:-p:yes:

Mňam :-p:yes:

Tak to určitě vyzkouším, koukám do surovin a vidím samé, které máme rádi;-):-p:yes:

:-p:-p:-p:yes:4.

Načíst další komentáře (1)

Tématické fráze:
řezy, řezy s krémem, řezy na plech z krémem, vanilkovy rez, řezy s krémem na plech, jak nazdobit řezy, řezy na plech s krémem, vanilkový kremeš, moučník s vanilkovým krémem, s vanilkovym kremem, vanilkový krém s pudinkem, roláda se šlehačkou, vanilkový krém, vanilkovy krem se slehackou, recepty na řezy vanylkou, bananove řezy s vanilkovym kremem, fančonetky s vanilkovým krémem recept, rezy a moucniky s kremem, dobrý vanilkový krém, řez s vanilkovým krémem

Suroviny:
vejce, cukr moučkový, solamyl, prášek do pečiva, krém, mléko, pudink vanilkový, cukr krupice, cukr vanilkový, mouka hladká, žloutek, máslo, cukr moučkový, marmeláda meruňková, banán, čokoláda tmavá, smetana ke šlehání, mandle sekané

Přidat fotografie receptu