Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Kuřecí kousky na zelenině

Hodnocení receptu je 4,8 (12×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

michsamant michsamant

Snadný

Suroviny

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie2 542 kJ /
608 kcal
Bílkoviny108,26 g
Tuky15,61 g
Vláknina1,87 g
Cholesterol 284 mg
Sodík 329 mg
Sůl0,83 g
Sacharidy7,60 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Maso si nakrajame na mensie kusky, osolime a pridame kurkumu, cierne korenie a mletu papriku, dobre premiesame. Zohrejeme olej a kuracie kusky na nom opecieme, kym sa maso nezatiahne. Krok 2: Pridame mrkvu, zelenu papriku a jarnu cibulku nakrajane na male kusky a premiesame. Zalejeme trochou vody a dusime 20 minut prikryte na slabom ohni. Krok 3: Potom pridame hrst kukurice a smotanu rozmiesanu s pastou Sacla Italia alebo kecupom a stipkou majoranky. Vsetko dobre premiesame a dusime dalsich 10 minut.

Zveřejněno 26. 3. 2010

Poznámka autorky michsamant

Podavame s ryzou.

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Kuřecí kousky na zelenině

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/x65P

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Kuřecí kousky na zelenině

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/x65P

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (10)

Panebože to vypadá dobře, asi si to dnes uvařím... :-) :-)

super:yes:

To bude dobré ;-);-);-)

Lehoučká dietka:-p:-p. Budu muset věnovat víc pozornosti takovým receptům, abych se zbavil zimních tukových zásob;-). :-!:-)):yes::yes::yes: +8

Po té pastě se mrknu, jinak podobné dělávám a ty máš fakt recepty na naše mlsné jazýčky :-D:-p:yes:

takové papání máme rádi:-) bodík a ukládám:-K

Taková jídla mám moc ráda a s kurkumou po nucené dietě vařím teď hodně často, takže za lákavý receptík:yes:4

:-*:yes:

:yes::yes:+2

:-p:yes:

Tématické fráze:
kuřecí kousky na zelenině, kuřecí kousky se zeleninou, kuřecí kousky, kuracie na zelenine, kuracie maso na zelenině, kuracie masko na zelenine, kousky na zelenine, kuřecí kousky a zelenina, kuřecí kousky na zelenině recept, kuřecí kostky v zelenině, kuřecí kousky v zelenině, kuřecí kousky v tomatě, kuřecí na zelenině, kuřecí kousky recepty, kuřecī kousky nazelenině, recepty kureci kousky na zelenine, kuřecí maso na hříbkách a zelenine, recepty s kousky kuracieho masa, drubezi maso na zelenine, kuracie kousky

Suroviny:
maso kuřecí, sůl, kurkuma, pepř mletý, paprika sušená sladká, mrkev, cibulka jarní, paprika čerstvá zelená, kukuřice mražená, smetana, majoránka, voda

Přidat fotografie receptu