Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Rizoto z krabích tyčinek

Hodnocení receptu je 5,0 (57×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

JanaDorazinova JanaDorazinova

Snadný

Suroviny

Porce: 1 porce

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie4 705 kJ /
1 124 kcal
Bílkoviny53,00 g
Tuky27,30 g
Vláknina5,35 g
Cholesterol 160 mg
Sodík 3,21 g
Sůl7,55 g
Sacharidy164,01 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Krabí tyčinky si mírně spaříme a nakrájíme na menší kostičky. Krok 2: Kousek cibule si orestujeme spolu s krabími tyčinkami na oleji, osolíme, opepříme. Krok 3: Zalijeme rajským protlakem, chvilku prohřejeme a přidáme uvařenou rýži a polovinu nastrouhaného sýra. Krok 4: Zbytek sýra použijeme na posypání hotového pokrmu.

Zveřejněno 30. 3. 2010

Poznámka autorky JanaDorazinova

Zdroj-Pošli recept-paní Martina Váňová.

Recept jsem si mírně upravilla.

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Rizoto z krabích tyčinek

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/jYk4

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Rizoto z krabích tyčinek

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/jYk4

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (74)

Toto rizoto je nejoblíbenější mého syna. Miluje mořské plody, takže jsem mu do něj ještě přidala krevety a myslím si,že mi už rizoto z kuřete nikdy nesní 🤣

Tož baby neblbněte, toto chcete jest? Však to ve fabrice nameló ze zbytka ryb a barvijó, to sa tak přiotráviť z teho. Radějc pořadnó rybó hen v potoku chycenó. Toto by mě ani staré nežral. :-D

Tož bré večír. Mám dotaz.... Proč, pro svatýho Jána, tam só ty tyčky růžové? Vždyť to nemá s rybó nic společnyho, ne? Tož řeknu Hlušcové, ať ňa tam radšejc dá ňákó hmotu uměló <3:-K

Lenunka: tož vy myslíte, že to tam narval výrobce? :-((:-((:-(( tož to asi nemáte recht :-K

Zobrazit starší odpověď

Dobrá prasárnička. :-)

Jana D: Teda Jani, docela jste mne zarazila tím.. "vážená paní autorko":-D, už jsem se bála, že dostanu sodu :-D. Děkuji, opravdu jsem moc ráda, že chutnalo;-)

vážená paní autorko :-) na tohle lze říci jen jedno: vynikající :yes: jídla na tento způsob mám ráda... rizoto na jakýkoliv způsob, surimi na jakýkoliv způsob :D hotovo za chvilinku a hned se baští :D

lenka-k: děkuji :-)

Dnes poprvė uvařeno a nemá to chybu:-*určitě zařadím do svého jídelníčku. Mohu všem doporučit u dávæm bod:yes:

jankohrasko: jasně, každému, co mu chutná;-)

místo krabích tyčinek jsem dal kuřecí maso-mnamka.

Irule: Já děkuji!!:-))

dnes jsem udělala na oběd, bylo to skvělé, děkuji Jani ;-):-p:yes:

Navrmi: super, díky za fotku!!:-)

Vážně výbornýýý!!! :-)
bod +35 :yes:
Ještě jsem si přidala oregáno, bazalku a kari ;-)

LenkaReslova: jé, děkuji moc, hlavně, že chutnalo:-)

Jana Remkova: chutnalo moc a bodík poslán :-) :yes:

Lenka: tak ať chutná;-)

Chystám dnes k obědu a už se moc těším :-) Děkuji za nový nápad.

Blair: já taky!!;-)

Skvělý recept, moc děkuji!:yes:

luckam86:;-)

Výborné, díky za recept!

eurka::-8:-8 díky

Vynikající :yes: doporučuji dále :-K:-K:-K:-K kdyby šel dát ještě jeden bod tak ho tam máš :-D

eurka: to určitě můžeš udělat!! A vůbec to není špatný nápad:-)

Jani vypadá to velice chutně :) už včera sem si říkala :) když sem projížděla recepty. Zítra to budu mít k obídku :) Ale pozměním to :) místo protlaku tam dám pár namixovaných cherry rajčátek :D :D D :D :D :D :D :D :D už se na to těším :)až to budu baštit :yes::-K

Andrea: jéé, díky:-8

Tak jsem včera ozkoušela a je to dokonaléé!!! Utloukla bych se potom:o):-8

Eliška Ž. 22. 7. 2011 20:42
Erika Žáková:Eri, hned do týdne vyzkoušíme také! Díky za super sesterský tip! :)

Erika Žáková: tak to je super, že chutnalo!:-)

Erika Žáková 21. 7. 2011 11:07
Výborné!!:-)

Iveta : díky moc. Jasně, to množství si musí každý upravit podle strávníků;-)

Bylo to vynikající, ja si to udělala z trošky rýže a snad jen 6 krabích tyčinek a ani jsem to nedojedla, je to celkem syté.... opravu výborné!:yes:

migelina: děkuji moc;-)

bezvadnej recept:yes:

Maglynn: šmankote díky!! Kdyby to šlo, poděkovala bych paní Martině Váńové, které ten recept vyšel v "Pošli recept";-)

Odzkoušeno, akorát použita místo protlaku lžíce kečupu a následně dokořeněno bazalkou. Přihodila jsem ještě ředkvičky a listový salát na přízdobu a luxusní. Jeden z nejlepších receptů, který jsem vyzkoušela :-))

LucyD díky, jasně, že každý si to upraví podle sebe, taky to tak dělám;-)

:yes: Bylo to výborné ... jen jsem upravila trochu ty suroviny :-!

Krabí tyčinky, jsou dobrá věc a rizoto no paráda. Vždycky jsem do rizeta dávala maximalne mletou papriku, aby to bylo červené, ale s protlakem je to ještě lepší :)

Daniella O. děkuji moc!! Nepochybuji o tom, že o tvé recepty zájem bude. Zvlášť, pokud budou s fotkama;-)

Tento recept se mi libi, ale misto tycinek urcite pouziji nefalsovane krabi maso, to bude teprve dobrota. Zatim z nej delam polevky, krabi karbanatky a plnim platyze. Nevim, jak je u nas drahe, ale v pripade zajmu recepty pridam. Rizoto bude prijemne zpestreni v pouziti krabiho masa. Dekuji za recept, bodik davam predem.:-K Ted uz potrebuji jenom provazek a kureci stehno a hura chytat krabiky:-D:-D:-D

Ivana (neregistrovaný/á) jsem ráda, že jsi vyzkoušela, díky!!;-)

Je to výborné, sklidilo to doma úspěch. Na pánvi jsem rozehřála máslo, přidala trochu kari a do tohoto jsem přidala rýži. Chvilku orestovala a sundala z plotny. Měla jsem zbytek vařeného masa, tak jsem to přidala ke krabím tyčinkám,přidala na kostičky nakrájené rajčata, dokořenila vegetou a trochou zakysané smetany.

Lenyshka (neregistrovaný/á) určitě, jen to možná bude malinko sladší. Dala bych to tak půl na půl;-)

Vypadá to úžasně... hned zítra se do toho pustí. Ale ráda bych se zeptala jestli by mohl být místo protlaku kečup. :-) Děkuji. :-K

Terezko, moc díky!!!!;-)

Jani :-K, včera jsme měli na oběd Tvůj recept a musím napsat, že to bylo opravdu moc dobré :yes::-). Přítel si dokonce i přidal :-). Dovolila jsem si přidat fotečku ;-).

Janičko..to bych si hned dala,ale krabí jím doma jen já...a sama:-//

Tenebres že jo?;-) Děkuji:-!

Krabí tyčinky mám ráda, hlavně pomazánku na chlebíčky, kterou z ní děláme doma:-8 Tenhle nápad mě zaujal, tak jsem ho dneska vyzkoušela na oběd a musím uznat, že je to vážně dobrota:-))+20:yes:

Petro, děkuji moc;-)

Tak teda tohle je úžasný recept..Jak moc se mi do něj nechtělo, tak to bylo fakt skvělý:yes:

Krabbe super a díky!!:-K

miluju krabí tyčky a tento způsob jsem ještě neznala. Tak jsem vyzkoušela a výsledek .... VÝBORNÉ :-) ;-)

Jani vypadá to hodně lákavě:-* +12

ruzena tak to mu raději udělej pořádné z masa!!:-)):-))

Rizoto máme rádi:-pa vypadá krásně:yes:asi ho vyzkouším,ale jen já,manžel nejí krabí tyčinky a nevím,jestli by to snědl i když člověk nikdy neví:-)):-))třeba se mi podaří ho oblafnout:-D:-D:-D

Jani to určitě udělám.:yes::-p

:-p:yes::yes:+9

To nevypadá marně :-p :yes::yes: +;-)

Jani, to se mi líbí. Krabí tyčinky máme rádi v jakékoliv podobě :yes:+ Už mám uloženo.

Jani:-Kto bude dobrutka;-)+6:yes::yes:

Rizoto máme rádi s čímkoli,tak toto vyzkouším také.:yes:

Jani, stopro - jak Albert, tak Kaufland (jen mě zas nenapadej, že u nás je všechno a u vás nic :-D:-D)

Jéé, díky!! Tak ten jsem možná viděla?:-O

Jani - přidala jsem ti k těmto fotkám foto toho sýra ;-)

O cenu Ilonko vůbec nejde, ale my jsme tady fakt vidlákov:-(, vlastně jsem neviděla ani tu natural rýži. Teda, ne, že bych ji pozřela:-)) Já ji fakt nemůžu:-S

Jani - pohledám foto sýra - určitě je v obchodě - kupuji v Normě nebo Kauflandu Šumavský eidam 20% - docela i přijatelná cena - okolo 17 - 20 kč za 100 g ;-)

Iljusa já vím, ten sýr 20% tady neseženu:-(, ta rajčata mne mohla napdanout:-8, ale nenapadla. Té porce jsem snědla polovinu, ani ne, mám asi scvrklý žaludek:-S. Příště to vyzkouším z kroupama:-p. Nebylo to vůbec špatné;-)

:yes: hezký receptík - dělám podobně - doufám, že to máš alespoň jako 3 PORCE ;-) (sýr bych dala příště 20% a rajč. protlak vyměnila za pasír. rajčata) - ber to jen jako radu ;-) - samozřejmě rýži natural - posílám bodík +

Tady mám také ode všeho zbytečky, jen musím skočit pro tyčinky, celkem jsem už objevila jedlou značku, takže je už beru.:-p;-):-p:yes:

Tématické fráze:
krabi tycinky, krabí tyčinky recepty, rizoto, rizoto s krabími tyčinkami, krabí tyčinky recept, jak upravit krabí tyčinky, recepty z krabích tyčinek, rizoto recept, krabí tyčinky rizoto, dietní rizoto, rizoto krabi tycinky, recept krabí tyčinky, recept z krabích tyčinek, krabí tyčinky s rýží, oběd z krabích tyčinek, rizoto z krabych tycinek, krabí tyčinky cena, rizoto s krabími tyčkami, recept na krabí tyčinky, krabí rizeto

Suroviny:
rýže, krabí tyčinky, protlak, sýr, cibule, olej olivový, sůl, pepř

Přidat fotografie receptu