Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Rybí filé s celerem a jablky

Hodnocení receptu je 4,3 (4×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

Vera.a Vera.a

Snadný

Suroviny

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie2 038 kJ /
487 kcal
Bílkoviny94,73 g
Tuky3,42 g
Vláknina15,45 g
Cholesterol 300 mg
Sodík 566 mg
Sůl1,30 g
Sacharidy12,80 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Rybí filé rozebrat na menší kousky, osolit, opepřit, polovinu filé dát do zapékací misky vymazané syrovým máslem, na filé dát strouhaná jablka, na nudličky pokrájený vařený celer, sekanou cibuli, pokapat máslem, dát zbytek filé, osolit, opepřit, posypat trochou strouhanky a strouhaným sýrem, pokapat máslem. Krok 2: Zapékat asi 30-35 min.

Zveřejněno 2. 5. 2010

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Rybí filé s celerem a jablky

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/OgAg

Další recepty

Zobrazit více

Zobrazit více

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Rybí filé s celerem a jablky

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/OgAg

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (3)

Tenhle recept mě zaujal hned jak jsem ho uviděla, ta kombinace celeru, cibule a jablka s rybou, to jsem musela vyzkoušet. A jak jsem předpokládala, bylo to vynikající:yes::yes: určitě budu dělat častěji. Věruš, díky za skvělý recept, posílám fotky a bodík:yes::yes::yes: +

:yes::yes::-p

Mám recept na mäso plnené celerom a jablkami a musím povedať-naozaj dobrá kombinácia:yes:S rybou som to neskúšala,ale môže to byť tiež zaujímavé;-)

Tématické fráze:
rybí filé na jablkách, file na jablkách, rybí salát s celerem, ryba na jablkách, celerový salát s file, rybi file, celer s rybou, filé s řapíkatým celerem, pomazánka z rybího filé s celerem, zapečené filé s celerem, celerové rybí filé, recept na rybí file, rybi file recepty, rybí filé v receptech, file recepty, pomazánka z rybího file s s celerem, recepty filé, rybi file na na jablkach, rybí filé recept, zapečené rybí filé s řapíkatým celerem

Suroviny:
filet rybí, máslo, pepř, sůl, citron, jablko, celer, cibule, sýr strouhaný, strouhanka

Naposledy jste si prohlédli

Přidat fotografie receptu