Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Cuketové knedlíky

Hodnocení receptu je 4,7 (8×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

JanaDorazinova JanaDorazinova

Snadný

Suroviny

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie7 693 kJ /
1 839 kcal
Bílkoviny65,86 g
Tuky23,25 g
Vláknina23,25 g
Cholesterol 518 mg
Sodík 1,77 g
Sůl4,18 g
Sacharidy331,15 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Oloupané cukety nastrouháme nahrubo. Krok 2: Necháme vypotit a šťávu vylejeme. Krok 3: Přidáme vejce, sůl, propracujeme a přidáme na kostičky nakrájené rohlíky. Krok 4: Na silně pomoučněném vále tvarujeme knedlíkové šišky a vkládáme do vroucí osolené vody asi na 20 minut.

TIP: Jak poznat hotový knedlík?

Zveřejněno 27. 3. 2010

Poznámka autorky JanaDorazinova

Recepty z cukety vkládám na přání Nadji, bohužel dnes bez fota. Jsou z mého sešitu receptů.

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Cuketové knedlíky

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/16zq

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Cuketové knedlíky

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/16zq

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (9)

:-))Jani:-Otoho si považuji:-8
Miszo,jak píše Jana R.ta cuketa tam opravdu není poznat;-)ale knedlíky jsou chutné a hezky barevné:-)):yes:Jen se tam musí přidat ta mouka:-D
Byla to dnes taková rychlovka,přišel nečekaně syn a já neměla nic k jídlu:-ODo hodiny bylo vše uvařeno:-))

misza, já už je fakt dlouho nedělala, ale pokud můžu říct, tak jako mnohé buchty, chleby a vše, kde přidáváme cuketu a nepoznáme ji v tom, tak tak je to i s těmi knedlíky;-) Myslím, že Anička by mohla říct více v tuto chvíli;-)
Mimochodem, Aničko, já to většinou nedělám, ale dala jsem svému receptu plus za tvé fotečky:-)

:-O jaké ty knedlíky jsou? :-O Nedovedu si vůbec představit chuť a vidím tohle poprvé:-O Ukládám a vyzkouším.;-) Paráda:yes::yes:

Aničko děkuji!! vypadá moc dobře!!:-)

:yes::-KJani,díky za super recept:-p
Dnes jsem dělala k obědu a moc chutnalo:-pPosílám zasloužený bodík+:yes:a dovolila jsem si přidat i foto;-):-))

AniCiz kdybys je náhodou dělala, budu ráda, když přidáš foto;-)

:yes::-K..to jsem ráda,že tu je ten recept..cukety miluju..děkuji

:yes: +2.:yes: Jani, Ty jsi rychlík - a děkuji. Četla jsem o zelených knedlících pro zedníky v cukínové kuchařce od Jany Štěpánkové, ale nikdy jsem neměla odvahu je vyzkoušet. Tak snad je letos zkusím.

Knedlíky znám:-p:yes::yes:+1

Tématické fráze:
cuketové knedlíky, knedlíky z cukety, cuketový knedlík, recept na cuketové knedlíky, knedlík z cukety, knedlíky z cukety od jany štěpánkové, cuketove knedliky recept, recepty na knedliky z cuket, cuketove knedliky jany stepankove, cukinove knedliky, knedliky s cukety, cuketovy knedliky, recept na knedlíky z cukety, cuketové recepty, knedlíky cuketové, cuketa knedlík, cuketové knedlíky, cuketové knedlíčky, cuketovy knedlik, knedlíky z cuket

Suroviny:
cuketa, mouka hrubá, rohlík, vejce, sůl

Přidat fotografie receptu