Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Kuřecí žaludky v lahodné omáčce

Hodnocení receptu je 4,7 (8×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

Bibinka Bibinka

Snadný

Doba přípravy 70 min Doba přípravy: 70 min

70 min (70 min příprava)

Suroviny

Porce: 2-3

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie1 782 kJ /
426 kcal
Bílkoviny11,51 g
Tuky23,88 g
Vláknina10,02 g
Cholesterol 72 mg
Sodík 267 mg
Sůl0,65 g
Sacharidy38,55 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Na oleji osmažíme cibulku pokrájenou na proužky s česnekem na plátky, přidáme mletou papriku, na to dáme vyčištěné a nakrájené žaludky na menší kousky a zalijeme vývarem, aby byly potopené a necháme dusit. Když začnou žaludky měknout přidáme nakrájenou bílou papriku, pórek na měsíčky, nakrájenou hlívu, kečup, sojovou omáčku, dosolíme, můžeme dolít něco vody, dál dusíme a po chvíli ještě dáme nakrájené rajče na kousky. Nakonec si do zakysané smetany rozmícháme mouku a vlijeme do žaludků, ještě povaříme až omáčka zhoustne.

Zveřejněno 9. 4. 2010

Poznámka autorky Bibinka

Dneska jsem nevěděla co rychle uvařit a tak jsem si vymyslela tento recept, který byl velmi chutný.

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Kuřecí žaludky v lahodné omáčce

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/pZWV

Další recepty

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Kuřecí žaludky v lahodné omáčce

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/pZWV

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (12)

Libi: Jsem moc ráda, že jsi si pochutnala a děkuji :yes:

Tak jsem si zaspominala u vareni na dectvy:-D tuto omacku mi delavala babicka. No ja ji ted uvarila poprve sama a to mi je uz prez ctyricet a povedla se. Vynikajici recept:yes::yes::yes:

dneska jsem to zkusil a dobrota

vařila jsem včera a super chuť-jen ty žaludky jsem předvařila v tlakáči,aby to bylo rychlejší;-):yes:

Ivanas11, díky za hodnocení a jsem ráda, že chutnalo;-)

VYNIKAJÍCÍ!!! ;-):yes::yes::yes:

Staníku, jsem ráda, že chutnalo:-p;-)

výborný, díky za recept

Romane Brindzo(neregistrovaný), potěšil si mě, že jsi jídlo uvařil a radost mám, že chutnalo;-):yes:

Roman Brindza 20. 7. 2010 16:38
dnes jsem tohle jidlo uvaril a muzu rict vynikajici,moc chutna:yes::-p:-))

Bibi, super a navíc :-p:-p:yes::yes:

Ty tvé suprovní kombinace, Bibi:-*;-):yes::yes:

Tématické fráze:
omáčka z kuřecích žaludků, kuřecí žaludky, omáčka ze žaludků, kuřecí žaludky recepty, kuřecí žaludky na smetaně, kuřecí žaludky omáčka, žaludková omáčka, kuřecí žaludky recept, omacka s kurecich zaludku, recept na kuřecí žaludky, omacka z zaludku, žaludky omáčka, kuřecížaludky, co uvařit z kuřecích žaludků, recept kuřecí žaludky, omáčka s kuřecími žaludky, příprava kuřecích žaludků, recepty kuřecí žaludky, omačka s kuřecich žalutku, omackq z kurecich zaludku

Suroviny:
žaludky kuřecí, cibule, česnek, paprika čerstvá bílá, rajče, pórek, hlíva ústřičná, bujón drůbeží, omáčka sojová, smetana zakysaná, paprika sušená sladká, mouka hladká, sůl, olej olivový

Naposledy jste si prohlédli

Přidat fotografie receptu