Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Kuřecí žaludky v lahodné omáčce

Hodnocení receptu je 4,7 (8×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

Bibinka Bibinka

Snadný

Doba přípravy 70 min Doba přípravy: 70 min

70 min (70 min příprava)

Suroviny

Porce: 2-3

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie1 782 kJ /
426 kcal
Bílkoviny11,51 g
Tuky23,88 g
Vláknina10,02 g
Cholesterol 72 mg
Sodík 267 mg
Sůl0,65 g
Sacharidy38,55 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Na oleji osmažíme cibulku pokrájenou na proužky s česnekem na plátky, přidáme mletou papriku, na to dáme vyčištěné a nakrájené žaludky na menší kousky a zalijeme vývarem, aby byly potopené a necháme dusit. Když začnou žaludky měknout přidáme nakrájenou bílou papriku, pórek na měsíčky, nakrájenou hlívu, kečup, sojovou omáčku, dosolíme, můžeme dolít něco vody, dál dusíme a po chvíli ještě dáme nakrájené rajče na kousky. Nakonec si do zakysané smetany rozmícháme mouku a vlijeme do žaludků, ještě povaříme až omáčka zhoustne.

Zveřejněno 9. 4. 2010

Poznámka autorky Bibinka

Dneska jsem nevěděla co rychle uvařit a tak jsem si vymyslela tento recept, který byl velmi chutný.

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Kuřecí žaludky v lahodné omáčce

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/pZWV

Další recepty

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Kuřecí žaludky v lahodné omáčce

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/pZWV

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (12)

Libi: Jsem moc ráda, že jsi si pochutnala a děkuji :yes:

Tak jsem si zaspominala u vareni na dectvy:-D tuto omacku mi delavala babicka. No ja ji ted uvarila poprve sama a to mi je uz prez ctyricet a povedla se. Vynikajici recept:yes::yes::yes:

dneska jsem to zkusil a dobrota

vařila jsem včera a super chuť-jen ty žaludky jsem předvařila v tlakáči,aby to bylo rychlejší;-):yes:

Ivanas11, díky za hodnocení a jsem ráda, že chutnalo;-)

VYNIKAJÍCÍ!!! ;-):yes::yes::yes:

Staníku, jsem ráda, že chutnalo:-p;-)

výborný, díky za recept

Romane Brindzo(neregistrovaný), potěšil si mě, že jsi jídlo uvařil a radost mám, že chutnalo;-):yes:

Roman Brindza 20. 7. 2010 16:38
dnes jsem tohle jidlo uvaril a muzu rict vynikajici,moc chutna:yes::-p:-))

Bibi, super a navíc :-p:-p:yes::yes:

Ty tvé suprovní kombinace, Bibi:-*;-):yes::yes:

Tématické fráze:
omáčka z kuřecích žaludků, kuřecí žaludky, omáčka ze žaludků, kuřecí žaludky recepty, kuřecí žaludky na smetaně, kuřecí žaludky omáčka, žaludková omáčka, kuřecí žaludky recept, omacka s kurecich zaludku, recept na kuřecí žaludky, omacka z zaludku, žaludky omáčka, kuřecížaludky, co uvařit z kuřecích žaludků, recept kuřecí žaludky, omáčka s kuřecími žaludky, příprava kuřecích žaludků, recepty kuřecí žaludky, omačka s kuřecich žalutku, omackq z kurecich zaludku

Suroviny:
žaludky kuřecí, cibule, česnek, paprika čerstvá bílá, rajče, pórek, hlíva ústřičná, bujón drůbeží, omáčka sojová, smetana zakysaná, paprika sušená sladká, mouka hladká, sůl, olej olivový

Přidat fotografie receptu