Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Plněné papriky s rajskou

Hodnocení receptu je 4,7 (9×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

hofikovka

Snadný

Doba přípravy 120 min Doba přípravy: 120 min

120 min (120 min příprava)

Suroviny

Porce: pro 4 osoby

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie4 279 kJ /
1 023 kcal
Bílkoviny123,82 g
Tuky38,61 g
Vláknina4,38 g
Cholesterol 843 mg
Sodík 630 mg
Sůl1,22 g
Sacharidy42,80 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Ze všech přísad, tedy z mletého masa, vajec, ovesných vloček, strouhanky, cibulky a rozmačkaného čenseku, si připravíme nádivku do paprik. Papriky omyjeme, osušíme a naplníme je nádivkou. Krok 2: Asi půl hodiny je pečeme v troubě. Šťávu zaprášíme moukou, přilijeme vývar, přidáme koření, rajský protlak. Krok 3: Rýži uvaříme podle návodu na obalu a smícháme s okapanou sterilovanou kukuřicí nebo hráškem. Papriky podáváme s rajskou omáčkou a vařenou či dušenou rýží.

Zveřejněno 4. 8. 2010

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Plněné papriky s rajskou

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/wK11

Další recepty

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Plněné papriky s rajskou

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/wK11

Marie

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (6)

jakeline 8. 8. 2016 14:45
Dusim papriky zvlašt je to tak lepší:-p:-p:-p:-p

jakeline 8. 8. 2016 14:45
Dusim papriky zvlašt je to tak lepší:-p:-p:-p:-p

Procházím si tu recepty na zítřejší oběd, ä musím říct, že tento mě zaujal ohledně plněných paprik asi nejvíce ;-) :-) ... Hned zítra vyzkouším :-))

:-K mňamka

Chtěla bych se zeptat na kolik stupňů ty papriky pečeme? A to se nepřipálí v té troubě?:-?

Takto som plnené papriky ešte nerobila, robíme inak. Ale musím pochváliť a zabodovať, lebo sú výborné. :yes:;-):-D + 4

Tématické fráze:
plněné papriky kluci v akci, plněné papriky mletým masem s rajskou omáčkou, plněné papriky s rajskou omáčkou, kluci v akci plněné papriky, plněné papriky podle pohlreicha, plněné papriky mletým masem pečené v troubě s rajskou omackou, plněné papriky nejlepší recept, nadívané papriky mletým masem, plněné papriky mletým masem s rajskou, plněné papriky s rajskou omáčkou pečené v troubě, nadívané papriky s rajskou omáčkou, plněné papriky s rajskou omáčkou kluci v akci, plněné papriky, plněné papriky mletým masem pečené v troubě s rajskou, plněné papriky pohlreich, nadivana paprika, plněně papriky zapečené v troubě s rajskou omackou, plněná paprika zapečená s rajskou, plněná paprika kluci v akci, papriky plněné mletým masem s rajskou omáčkou

Suroviny:
paprika čerstvá bílá, maso vepřové mleté, vejce, vločky ovesné, strouhanka, cibulka, česnek, mouka hladká, vývar, bobkový list, koření nové koření, protlak rajčatový, rýže, kukuřice

Naposledy jste si prohlédli

Přidat fotografie receptu