Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Plátky krkovice se zeleninou

Hodnocení receptu je 4,6 (7×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

mirca75 mirca75

Snadný

Suroviny

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie248 kJ /
59 kcal
Bílkoviny1,71 g
Tuky0,31 g
Vláknina5,71 g
Cholesterol 0 mg
Sodík 46 mg
Sůl0,10 g
Sacharidy10,76 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Krkovici naklepeme, osolíme a opepříme, na pánvi rozehřejeme trošičku oleje, maso opečeme z obou stran, vyjmeme na talíř a uchováme v teple. Krok 2: Na pánev po mase vložíme nahrubo nakrájenou cibuli a na tenké plátky nakrájený česnek, osmahneme do sklovata, přidáme na kolečka nakrájenou mrkev, na čtvrtky nakrájené žampiony a na kousky brokolici. Krok 3: Vše osolíme, orestujeme, zasypeme moukou, znovu chvilku opékáme a podlijeme vývarem/vodou. Přidáme bylinky a provaříme. Krok 4: Dle potřeby dochutíme, vložíme maso, prohřejeme a podáváme s bramborami na jakýkoliv způsob.

Zveřejněno 24. 3. 2009

Poznámka autorky mirca75

Dělala jsem mamce na oslavu místo pivní krkovice (dietka;-)) jelikož se jí zdála být příliš tučná. Se zeleninou prý byla též dobrá tak nevím, nedala ani sousto k ochutnání :-). Tyhle recepty se mi většinou rodí pod rukama dle momentální situace a plnosti lednice a času, tak doufám že vám budou chutnat.

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Plátky krkovice se zeleninou

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/Wnno

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Plátky krkovice se zeleninou

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/Wnno

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Tématické fráze:
krkovice nejlepší recepty, plátky krkovice recepty, pečená krkovice se zeleninou, vepřová krkovice se zeleninou, krkovička se zeleninou, plátky krkovice, krkovice plátky, krkovice na panvi, plátky z krkovice recepty, platky z krkovice, nejlepší recepty z krkovice, pečená krkovice nejlepší recepty, zapečená krkovice se zeleninou, krkovice plátky recept, pečená krkovička se zeleninou, krkovice plátky recepty, krkovice recepty, recept na plátky z krkovice, vepřová krkovice nejlepší recepty, veprova krkovice na zelenine

Suroviny:
krkovice vepřová, olej, sůl, pepř mletý, rozmarýn čerstvý, koření provensálské, cibule, česnek, žampióny, mrkev, brokolice, mouka hladká, vývar

Přidat fotografie receptu