Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Datlový nepečený koláč

Hodnocení receptu je 4,4 (5×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

RAWMANIA.cz

Snadný

Doba přípravy 20 min Doba přípravy: 20 min

20 min (20 min příprava)

Suroviny pro 4

4

Nahlásit chybu v receptu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie7 134 kJ /
1 705 kcal
Bílkoviny10,63 g
Tuky60,84 g
Vláknina43,65 g
Cholesterol 0 mg
Sodík 41 mg
Sůl0,00 g
Sacharidy257,55 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Nejprve se vrhneme na korpus. Vše rozmixujeme a rukou vytvoříme tuhou hmotu, kterou plníme formu (děláme i okraje). Dáme do lednice rozležet a ztuhnout. Krok 2: Vytvoříme prvně zelenou náplň z avokáda rozmixováním všech ingrediencí. Krok 3: Druhá náplň je opět jednoduchá. Vše rozmixujeme kromě kakaových bobů a datlí, které přidáme nakonec a promícháme. Krok 4: Vytáhneme těsto a vlijeme zelenou náplň. Na tu poklademe plátky banánu a zalijeme čokoládovou náplní. Krok 5: Dáme do lednice přes noc a druhý den vychutnáváme. A vážně máte co vychutnávat.. :-)

Zveřejněno 12. 9. 2014

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Datlový nepečený koláč

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/qX4y

Další recepty

Zobrazit více

Zobrazit více

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Datlový nepečený koláč

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/qX4y

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (5)

Barčo, na Tvých stránkách jsem hledala recept na datlový sirup (viz odkaz zde), ale marně - vždy mě každý odkaz hodí na datlovou pastu. Poradíš mi, prosím? :-?

Je to super recept!

Děkuji za vložení receptu sem! Už před nedávnem jsem recept hledala na Vašem webu, ale už tam bohužel není :-O Tento koláč jsem dělala už třikrát, z toho jednou jako narozeninový dort pro mou dceru a je famózní! Jen jsem nebyla schopná si napsat podíl ingrediencí :-D Takže tady ukládám do oblíbených a jdu se hned taky pustit do výroby :-)

Velmi zdařilé fotky, moc bych si pochutnala:yes:

Tvoje fotky na mě působí jak světlo na Pavlovovy psy :-)):-p:yes:

Tématické fráze:
datlový sirup recepty, datlový sirup recept, datlový korpus, datlový dort nepeceny, datlový koláč, raw datlovy koláč, datlový dezert, datlovy nepeceny dort, datlový dort, datlovy raw kolac, korpus z datli, nepečený korpus z datlí, nepečený koláč, datlový sirup v receptech, datlovy nepeceny dortik, jak vyrobit datlový sirup, raw datlovy dort, výroba datlového sirupu, nepečený dort z datlí, datlový sirup a recepty

Suroviny:
mouka ovesná, datle, avokádo, banán, sirup datlový, olej kokosový, avokádo, banán, datle, voda, olej kokosový, karob, skořice, boby kakaové, datle, banán

Naposledy jste si prohlédli

Přidat fotografie receptu