Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Domácí čokoláda Studentská pečeť

Hodnocení receptu je 4,9 (24×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

hosta hosta

Snadný

Suroviny

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie16 kJ /
4 kcal
Bílkoviny0,00 g
Tuky0,41 g
Vláknina0,00 g
Cholesterol 1 mg
Sodík 0 mg
Sůl0,00 g
Sacharidy0,00 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Rozlámané čokoládové figurky spolu s kouskem másla rozpustíme ve vodní lázni. Krok 2: Misku s rovným dnem postříkneme olejem ve spreji a vyložíme vystřiženým pečícím papírem, který také trošku postříkáme. Nasypeme a rozložíme ořechy, kůru a višně a celé zalijeme rozpuštěnou čokoládou. Necháme ztuhnout v chladu. Krok 3: Asi je jedno, zda jde o čokoládu mléčnou, hořkou, bílou .....naopak, směs udělá hezké mramorování, jen by to neměly být ty pětikorunové náhražky z karobu a palmového tuku :D

Zveřejněno 25. 9. 2018

Poznámka autorky hosta

Našla jsem v lednici vykoledované zajíčky Lindt z hořké čokolády, které vnoučata nechtějí. Smícháním s ořechy a kandovaným ovocem dostala čokoláda trochu jiný rozměr :D

Není to recept, jen nápad, jak krom polevy na moučníky zpracovat nadbytečné cukrovinky.

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Domácí čokoláda Studentská pečeť

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/YP0W

Další recepty

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Domácí čokoláda Studentská pečeť

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/YP0W

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (6)

To už dražší čokoládu než figurky neznáte?

Nadja: asi Lindt nezná a nebo nedočítá celý RCP, jinak by takovou blbost nenapsala:-D my jsme loni kupovali veliký Lindt adventní kalendář a byla to palba panečku. Ale zas ta čokoládka <3:yes:
Takže tvá verze studentský musí být výborná:-):yes:

Zobrazit 2 starší odpovědi

:-)velmi vděčné mlsání:yes: Já dělám napůl z Milky a čokolády na vaření. Někdy dělám placičky, které zdobím svrchu ořechy, mandlemi, kand. ovocem atd.

Jo!!! :yes::-)

Tématické fráze:
domácí studenská pecet, domácí čokoládové figurky, jak zpracovat čokoládové figurky, domácí studetská pečeť, recept na studentskou pečeť, jak zpracovat čoko figurky, cokoladove figurky horke recept, studentska pecet.cz/sk, domácí čokoláda recept, studetska čokolada, studentské recepty, recept studentská pečeť, recepty jak zpracovat coko figurky, studentské mlsání s kand. ovocem a čokoládou, studenska kuřátka, čokoládové figurky recept, monopro

Suroviny:
máslo, ořechy, kůra pomerančová kandovaná, višně sušené,

Naposledy jste si prohlédli

Přidat fotografie receptu