Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pepřák z cukety

Hodnocení receptu je 4,9 (16×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

pavelk pavelk

Snadný

Doba přípravy 50 min Doba přípravy: 35 min Doba tepelné úpravy: 15 min

50 min (35 min příprava + 15 min tepelná úprava)

Pikantní zeleninový salát, jehož základ tvoří jemné proužky cukety, cibule a červené papriky ve sladkokyselém, lehce pikantním nálevu, to je cuketový pepřák. Po uležení ho podáváme k pečenému nebo grilovanému masu a přebytky můžeme sterilovat a uchovat na později.

Suroviny pro 10 kusů

sklenice o objemu 350 ml

10kusů

Nahlásit chybu v receptu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie10 390 kJ /
2 483 kcal
Bílkoviny34,03 g
Tuky105,71 g
Vláknina90,43 g
Cholesterol 0 mg
Sodík 12,10 g
Sůl30,00 g
Sacharidy324,75 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Z velkých cuket oškrábeme slupku, překrojíme a lžící odstraníme měkké středy. Cuketu nastrouháme nahrubo. Krok 2: Cibuli oloupeme a nakrájíme na jemné nudličky. Papriku omyjeme, přepůlíme, odstraníme jádřince a nakrájíme na jemné proužky, přibližně 2 mm x 20 mm (stejně krájíme i cibuli). Krok 3: Nastrouhanou a nakrájenou zeleninu dáme do mísy a promícháme. Přisypeme cukr, pepř a sůl. Jako poslední přidáme ocet, olej a chilli papričky. Krok 4: Vše promícháme a ochutnáme. Už v této fázi je to fantasticky chutný salát, který po odležení můžeme podávat třeba k pečenému kuřeti nebo ke grilovanému masu. Část cuketového pepřáku můžeme použít jako čerstvý salát a zbytek zavařit. Krok 5: Mísu se zeleninovým salátem pokryjeme potravinářskou folií nebo alobalem a necháme do druhého dne na chladnějším místě odležet. Krok 6: Druhý den salát promícháme a naplníme jím připravené, čistě umyté sklenice. Okraje sklenic otřeme papírovou utěrkou a víčka uzavřeme. Sterilujeme 15 minut při teplotě 80-90 °C.

TIP: Jak zpracovat cukety

Zveřejněno 31. 8. 2019

Poznámka autora pavelk

Tento skvělý recept jsem objevil na netu https://www.varimesmarcelou.cz/zavarovani-konzervo...

Z uvedeného množství surovin naplníme 10 sklenic o objemu 350 ml.

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Pepřák z cukety

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/Ejgm

Další recepty

Zobrazit více

Zobrazit více

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Pepřák z cukety

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/Ejgm

Marie

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (3)

Vyskúšané, zavarené... použil som pálivú papriku, takže to má grády aké som chcel. Vďaka za recept, prídávam foto. :yes:

Naprosto famózní recept. V srpnu jsem udělala 20 skleniček a teď - konec září - jsou tam 3 poslední. Tak jsem udělala další dvojitou várku - cuket máme nadbytek + přidala jsem hříbky. Nemá chybu:-)

:-O :yes::yes::yes:

Tématické fráze:
recept 61312 peprak cukety, top recepty pepřak z cukety, recept pepřák, zelenina peprak, čalamáda z cukety pepřák, recepty cuketa, peprak s cukety

Suroviny:
cuketa, cibule, paprika, ocet, olej, sůl, pepř, chilli paprika čerstvá, cukr krystal

Naposledy jste si prohlédli

Přidat fotografie receptu