Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Kapustové karbanátky

Hodnocení receptu je 4,7 (18×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

mardosa mardosa

Snadný

Doba přípravy 60 min Doba přípravy: 20 min Doba tepelné úpravy: 40 min

60 min (20 min příprava + 40 min tepelná úprava)

Vyzkoušejte připravit výborné bezmasé karbanátky z uvařené kapusty. Kapustu jen umixujete, okořeníte a zahustíte strouhankou a smažíte v trojobalu. Můžete do nich přidat i mrkev nebo květák, nebo kousek uzeného podle chuti.

Suroviny pro 1 dávka

1dávka

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie842 kJ /
201 kcal
Bílkoviny14,70 g
Tuky11,45 g
Vláknina3,92 g
Cholesterol 389 mg
Sodík 155 mg
Sůl0,32 g
Sacharidy9,45 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Kapustu uvaříme a necháme vychladnout. Krok 2: Kapustu umeleme nebo umixujeme, přidáme vejce, koření a česnek. Můžeme přidat i uvařený květák, mrkev nebo kousek uzeného. Krok 3: Zahustíme strouhankou, zpracujeme v tuhou hmotu a necháme asi 30 minut v lednici. Krok 4: Rukou namočenou ve studené vodě tvoříme placičky, které obalíme ve trojobalu a usmažíme. Krok 5: Jako přílohu můžeme použít brambory nebo chleba, karbanátky lze jíst i samotné.

TIP: Jak vařit z kapusty

Zveřejněno 1. 7. 2009

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Kapustové karbanátky

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/EloW

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Kapustové karbanátky

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/EloW

Marie

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (10)

:-)<3:yes::yes: také dělám :-K

Jsou výborné,děkuji za připomenutí.:-K:-K:-K:-K

:yes::yes::yes::yes:

Přidávám foto. Mám malinko jiný postup a obalené je mám v kukuřičné strouhance. Jsou skvělé :-)

rusovlaska.e: super,děkujuuu :-K

:yes::-)) bodík je doma přidala jsem trochu anglické koření jsem použila česnek, pepř a konečně můžu do stálého jídelníčku zařadit jídlo bez masa ;-)

taky dělávám kapustové karbanátky,je to dobrota.:-p+1:yes:

Miluju kapustové karbanátky s mletým masem i bez masa:-))

:-p:-*:yes::yes::yes::yes:

:-p:yes:+

Tématické fráze:
kapustové karbanátky bez masa, kapustové karbanátky kluci v akci, kapustové karbanátky s mletým masem, karbanátky kapustové, kapustové karbanátky recept, recept na kapustové karbanátky, kapustové karbanátky, kapustové karbanátky-recepty, recepty na jídla z kapusty, kapustové, recept kapustové karbanátky, kapustový karbanátky, kapustové placičky, kapustový karbenátek, kapustový karbanátek, kapustové karbanátky se sýrem, kapustové karbanátky s masem, karbanátky kapustové s mletým masem, recepty z kapusty, kapustový karbanátek recept

Suroviny:
kapusta, vejce, česnek, pepř mletý, sůl, strouhanka, květák, mrkev, maso uzené, mouka hladká, vejce, strouhanka

Naposledy jste si prohlédli

Přidat fotografie receptu