Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Uzené stehno s těstovinami

Hodnocení receptu je 5,0 (1×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

mika59 mika59

Středně náročný

Doba přípravy 45 min Doba přípravy: 10 min Doba tepelné úpravy: 35 min

45 min (10 min příprava + 35 min tepelná úprava)

Tyto těstoviny podáváme s bohatou směsí uzeného kuřecího masa a zeleniny. Jídlo je krásně barevné, díky máslu krémové a výsledek můžeme vyladit dle vlastní chuti kořením a bylinkami.

Suroviny pro 2 porce

2porce

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie3 909 kJ /
934 kcal
Bílkoviny6,02 g
Tuky92,75 g
Vláknina7,50 g
Cholesterol 96 mg
Sodík 1,69 g
Sůl4,50 g
Sacharidy16,88 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Stehna s 1/2 cibule vaříme asi 20 minut. Poté obereme od kosti a kůže. Krok 2: Vyškvaříme nakrájenou slaninu a 1 cibuli nasekanou nadrobno na ní necháme zesklovatět. Krok 3: Přidáme papriky nakrájené na kousky a krátce orestujeme. Přidáme obrané, nakrájené maso a kukuřici. Společně pár minut prohřejeme. Krok 4: Mezitím uvaříme kolínka doměkka. Děrovanou naběračkou je vytáhneme a dáme do pánve ke směsi. Trocha vody z kolínek směsi prospěje. Krok 5: Do horkých vytažených kolínek přidáme máslo, koření, omáčku, bylinky a dochutíme. Už nevaříme. Promícháme a směs bude krásně krémová. Vmícháme cibulku, sýr a podáváme.

Zveřejněno 9. 5. 2024

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Uzené stehno s těstovinami

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/73XzO

Další recepty

Zobrazit více

Zobrazit více

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Uzené stehno s těstovinami

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/73XzO

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (8)

mika59: máš pravdu;-)a to tam naskočí samo????Dříve se to přidávalo,že,ale toto nemá smysl ;-)

:-)<3:yes::yes: Moc pěkně uvařeno, pochutnala bych si :-K

Simona Skolakova: Změnila jsem to a alternativy mi přijdou zase špatně.

mika59: Milko,ale to je něco špatně,že tak by to nemělo být mne to překvapilo!!!;-)

Simona Skolakova: Simonko, máš pravdu..ten název k tomu asi vyzývá vyhledávač:-O

Tak jsem nějaká zmatená,recept je o kuřecím uzeném stehnu a jsou tam k němu alternativy jehněčí kolínka!!:-)tak to mi nějak nejde k sobě!!!!

Bayta: Děkuji:-*:-K

Vypadá to lákavě :yes:

Suroviny:
stehno kuřecí uzené, slanina, máslo, cibule, paprika čerstvá bílá, paprika čerstvá červená, kukuřice, cibulka jarní, sýr gouda, omáčka worcesterová, koření, bylinky, sůl, pepř mletý

Naposledy jste si prohlédli

Přidat fotografie receptu