Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Domácí bramboračka

Hodnocení receptu je 4,8 (12×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

Jurgen.k Jurgen.k

Snadný

Doba přípravy 70 min Doba přípravy: 25 min Doba tepelné úpravy: 45 min

70 min (25 min příprava + 45 min tepelná úprava)

Talíř horké polévky, provoněné majoránkou a česnekem a zahuštěné máslovou jíškou skvěle zahřeje zejména v chladných dnech. Do bramboračky, takové jakou vařily už naše babičky, neodmyslitelně patří také pořádná porce sušených hub.

Suroviny pro 7 porcí

7porcí

Nahlásit chybu v receptu

Postup přípravy

Krok 1: Houby namočíme na 10 minut do vlažné vody. Krok 2: Oloupeme a nakrájíme cibuli a mrkev nadrobno a v hrnci je osmažíme na másle. Krok 3: Po usmažení přilijeme 1,5 l vody a postupně přidáváme nakrájený celer s petrželí a prolisovaný stroužek česneku. Necháme vařit a okořeníme majoránkou, novým kořením a bobkovým listem. Krok 4: Z másla a mouky připravíme jíšku. Nejprve rozehřejeme máslo, přidáme do něj stejné množství mouky a osmažíme. Krok 5: Polévku podle chuti osolíme a opepříme. Přidáme namočené houby a oloupané a nakrájené brambory. Jakmile budou brambory uvařené, polévku zahustíme již připravenou jíškou. Krok 6: Podáváme s bílým chlebem.

TIP: Další vydatné podzimní polévky

Zveřejněno 1. 12. 2012

Poznámka autora Jurgen.k

Všechny recepty jsou i na FB ve skupině "Vaříme s Jirkou" (Cooking with Jirka).

https://www.facebook.com/groups/107167705971951/

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Domácí bramboračka

Aktuální verzi receptu včetně video receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/EWkY

Další recepty

Zobrazit více

Zobrazit více

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Domácí bramboračka

Aktuální verzi receptu včetně video receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/EWkY

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (20)

Pacesko: Nutriční hodnoty se přidávají k receptům automaticky. Je u nich poznámka, že hodnoty jsou přibližné a po rozkliknutí ZOBRAZIT VÍCE HODNOT uvidíte, co vše je započítáno. Pro tuto funkci je důležité, aby všechny ingredience byly uváděny v gramech či mililitrech. Pokud je v receptu uvedena např. mouka na zahuštění podle potřeby a nebo taky třeba - trocha oleje, tak se nic nemůže započíst. Tyto nedostatky jsou i v tomto receptu a proto jsem nutriční hodnoty skryla.

Pacesko: nutriční hodnoty nezadava autor ale web

Zajímalo by mně, jak autor přišel na to, kolik je tam sodíku (379mg), když sůl je v neuvedeném množství a sodík obsahují také petržel, zeler, houby a mouka a to samé platí o cukru, který obsahuje mrkev, cibule a mouka. A taky vlastně všechny hodnoty, zejména nasycené a nenasycené tuky. Pochybuju, že autor dělal důkladnou chemickou analýzu na přístrojích v laboratoriu a za pomocí destilační chromatografie...

výborná bramboračka. vařil jsem ji poprvé ,předtím manželka. česneku dávám víc, chutná mi. děkuji za inspiraci.

:-)<3:yes: u nás také hodně oblíbená :-K

spagetka: nič sa nestalo...:-))

magdalenka: ahááá, promiň, nedošlo mi to,o co ti šlo :-8:-8:-8;-);-)

spagetka:odpovedala som jej, prečo je vo zvyku osmažiť len cibuľu a mrkvu, nie všetku zeleninu.;-)

magdalenka: Majdi, zuzun se ptala na celer a petržel ;-);-);-):-D:-D

zuzun:cibuľa je chutnejšia osmažená, mrkva počas restovania na oleji "púšťa" farbu, pekne polievku zafarbí.;-)

zuzun: To je na každém kuchaři, jak mu to chutná, jak je naučený. Já osobně restuju veškerou zeleninu do polévek. někdo ale opravdu jen něco ;-);-);-)

proc se nesmazi celer a petrzel taky? otazka neznalce, sorry. Jinak polevecka zasluhuje bod, take jedna z mych nejoblibenejsich:yes:

Jednoduchá a výborná :) Přidala jsem ještě trochu přes noc namočených fazolek ;-)

nofrona::-):-p:yes:

mariana.: Tak to slyším rád, proč ne k Vánočnímu stolu :-)

Tak tuhle mám v plánu dělat na Štědrý den.Nesnáším totiž rybí.Jen nevím,kde seženu ty houby;-(

:-p:yes::yes:

Chutné polévečka;-)Také ji máme rádi:-p:yes::yes:

Vypadá moc lákavě a určitě bude i dobrá:-p. Dělám jí dost podobně, i čenek nechám raději vařit, ten pak nedráždí tolik žlučník. Dávat česnek nakonec je asi lepší, ale co se dá dělat:yes:

Bramboračka je moje oblíbená polévka, tato vypadá velmi dobře, já pod ni jako základ osmažím cibuli na vyuzeném špeku a nemá to chybu.Česnek dávám až nakonec, utřený se solí, on tu polévku hezky rozvoní. Posílám 2.bodík pro tu Tvoji :-p;-):yes:

Články s tímto receptem

Tématické fráze:
domácí bramboračka s houbami recept, bramboracka s houbami, domácí bramoračka, bramboracka, domácí bramboračka s houbami, domácí bramborová polévka, domaci braboracka, koreni do bramboračky, braboracka, bamboračka, domácí brmboračka, dobrá domácí bramboračka, recepty na bramboracku, domaci bramboračka s s houbami, bramboračka s houbami top recepty, sušené houby brmboračka, brmboracka, domaci pramboracka, bramboračk, domácí bamboračka

Suroviny:
cibule, mrkev, celer, petržel, česnek, brambory, majoránka, bobkový list, koření nové koření, sůl, pepř mletý, houby sušené, voda, máslo, mouka

Přidat fotografie receptu