Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čínské nudle s krabími tyčinkami

Hodnocení receptu je 4,7 (6×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

artepva

Snadný

Doba přípravy 20 min Doba přípravy: 20 min

20 min (20 min příprava)

Suroviny pro 4

4

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie218 kJ /
52 kcal
Bílkoviny1,48 g
Tuky0,27 g
Vláknina5,65 g
Cholesterol 0 mg
Sodík 46 mg
Sůl0,10 g
Sacharidy9,30 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Předem si oloupeme cibuli a mrkev. Cibulku nakrájíme na drobno a mrkev nastrouháme na struhadle na hrubo. Připravíme pánev, na kterou dáme trochu oleje. Rozpálíme a přidám cibulku. Krok 2: Poté přidáme nastrouhanou mrkev a smažíme. Posypeme trochou tymiánu. Dále si nakrájíme krabí tyčinky. Přidáme také na pánev. Dochutíme trochou soli, pepře a citronovou šťávou. Krok 3: Mezitím, co se nám vše smaží si spaříme čínské nudle dle návodu na obale. Na pánev přidáme nudle a dochutíme trochou podravky a malým množstvím sojové omáčky. Promícháme a vše chvilku smažíme. Podáváme teplé.

Zveřejněno 6. 7. 2013

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Čínské nudle s krabími tyčinkami

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/AX3j

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Čínské nudle s krabími tyčinkami

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/AX3j

Marie

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (5)

MarcelaPa: Hezky nafoceno. Mi by to chutnalo:-p

Manželovi celkem chutná, ale já bych ty tzv. "krabí tyčinky" nedávala, raději kousek kuřecího masa.

To je hrozný, takový koktejl umělotin. I když se chvátá, tak se dá uvařit lepší jídlo než tahle hrůza. Hlavně, že se to umí okecat co.:-((

:yes::-p:yes:..jednoduchý a dobrý..:yes:;-)

artepva: Vítám tě v naší Topkové rodině jako nového a dalšího člena a přeji ti, aby se ti u nás líbilo.;-):-K
Jídlo je jednoduché a když se chvátá je to hned. Taky jsem podobně dělávala když byl fofr, tak chuť znám a dávám ti 1. vstupního boda

Tématické fráze:
krabí tyčinky s čínskými nudlemi, recepty na surimi tyčinky snudlema, krabí tyčinky s cinskejma nudlema, krabi tycinky s nudlemi, kuřecí maso s krabími prsty, čínské nudle s krabím masem, rýžové nudle s kraby, smazene nudle s krabimi ticinki, teplé recepty s krabími tyčkami, salát z čínských nudlí s krabími tyčinklami, recept s krabimi tycinkamo, čínské nudle se surimi, rýžové nudle se surimi, nudle s krabím masem, sojove maso s krabimi tycinkami, čínské nudle, čínské nudle s z krabích tyčinek, smažené čínské nudle surimi, rizoto s krabimi prsty, krabí tyčinky s činskou se zeleninou

Suroviny:
krabí tyčinky, nudle čínské, mrkev, cibule, sůl, pepř, podravka, omáčka sojová, tymián, šťáva citronová, olej

Naposledy jste si prohlédli

Přidat fotografie receptu