Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Řízek s bramborovým salátem

Hodnocení receptu je 4,8 (12×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

pelda

Náročný

Doba přípravy 60 min Doba přípravy: 60 min + den předem uvařené brambory + odležení salátu

60 min (60 min příprava, + den předem uvařené brambory + odležení salátu)

Pokud nedáváte přednost na Vánoce rybám, jistě se u vás objeví tato lahodná klasika, řízek a bramborový salát. Tentokrát si připravíme řízky z vepřové kýty a k nim skvěle dochucený tradiční bramborový salát. Dobrou chuť.

Suroviny pro 6 porcí

6porcí

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie4 427 kJ /
1 058 kcal
Bílkoviny63,06 g
Tuky46,03 g
Vláknina15,20 g
Cholesterol 1,55 g
Sodík 632 mg
Sůl1,26 g
Sacharidy91,50 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Maso naklepeme, nasolíme, opepříme a obalíme v trojobalu (mouka, rozšlehané vejce, strouhanka). Krok 2: Smažíme na rozpáleném oleji z obou stran dozlatova. Krok 3: Neloupané brambory v celku uvaříme v osolené vodě do měkka den předem. Pak je oloupeme a prolisujeme přes bramborový kráječ do mísy společně s uvařenou cibulí, nakrájenými vejci natvrdo a nadrobno nakrájenou zeleninou z Moravanky. Krok 4: Osolíme, opepříme a dochutíme majonézou. Krok 5: Vše pořádně promícháme a dáme odležet do ledničky.

Zveřejněno 5. 8. 2008

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Řízek s bramborovým salátem

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/731r

Další recepty

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Řízek s bramborovým salátem

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/731r

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (27)

Tak tento recept nikdy nezklame,my řízky máme moc rádi a s bram.salátem tak to je mňamka,měli jsme nedávno,ale já bych si dala klidně repeté;-)<3:-K

:-*:-K<3

nanynka:Můžeš, jen je řidší než majonéza.;-)

můžu bramborový salát dochutit tatarskou

Dnešní oběd ;-)

pelda hlavne tam nedavej knedliky s rajskou,misto salatu,ty umelce

klasika,chutna a nikoho neurazi.:yes:

rihana::-8 děkuji

jarda Kadic: beru demijón a vijoooo:-D:-D:-D:-D

Ta fotka od rebeky je fantastická.

Já lisoval před 8mi dny:-D:-D:-D

jarda Kadic::-D:-D taky jsem lisovala;-):-D

jarda Kadic:Jardo, on oficiální název zní strunový kráječ na brambory, takže je to ono, neboooj :-D:-D

Tak jsem si myslel,že už trochu vařit umím,ale že se brambory do salátu lisují-to teda čumím.:-)):-)):-)):-)):-)) I když.......já mám na to takové kolečko se strunami, které mě dělá pravidelné kostičky.Chtěl básník říci,že to “lisuje“ taky tak?;-);-);-);-)

tak na tohle jsem měla chuť dva dny, dnes jsem si pochutnala:-p:-D akorát jsem dala čerstvou kořenovou zeleninu, ne Moravanku... posílám bod a foto:-)

Načíst další komentáře (12)

Tématické fráze:
bramborový salát recept, losos a bramborový salát, co k bramborovému salátu, bramborovy salat se salamem, bramborový salát, bramborovy salat recepty, bramborový salát s řízkem, vídenský řízek, bramborový salát bez majonézy, bramborový salát s moravankou, losos jako rizek, bramborovej salat, řízek z lososa, recept bramborový salát, maso k bramborovému salátu, bramborovej salát recept, recept na bramborový salát, kuřecí řízky s bramborovým salátem, losos na řízek, řízky se salátem, řízky z lososa

Suroviny:
kýta vepřová, mouka hladká, vejce, strouhanka, olej, brambory, majonéza, vejce, moravanka, cibule, sůl, pepř mletý

Naposledy jste si prohlédli

Přidat fotografie receptu