Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Bavorský uzeninový salát

Hodnocení receptu je 4,7 (7×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

lemarti

Snadný

Suroviny

Porce: 2-3 porce

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie7 789 kJ /
1 862 kcal
Bílkoviny62,39 g
Tuky151,77 g
Vláknina15,59 g
Cholesterol 200 mg
Sodík 3,49 g
Sůl8,45 g
Sacharidy56,10 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Rajčata zbavíme vnitřků a nakrájíme na proužky. Cibuli oloupeme, přepůlíme a nakrájíme na plátky. Okurky nakrájíme na kostičky. Liberáky oloupeme, nakrájíme na kolečka a přepůlíme. Krok 2: Vmícháme ocet, olej, hořčici. Osolíme, opepříme a přidáme nasekanou pažitku. Salát chutná nejlíp pár hodin uleželý.

Zveřejněno 15. 3. 2010

Poznámka autorky lemarti

Tento salát se dělá na mnoho způsobů, já zkusila tenhle a není špatný:-)

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Bavorský uzeninový salát

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/J8W9

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Bavorský uzeninový salát

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/J8W9

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (4)

Leni, to jsem nějak přehlídla, to je krása!!:-p:-p:yes:

Krásné fotky:yes::yes::yes: +

Mirca75-jestli je Tvuj chlap spravny chlap:-8,tak ma jiste rad ostrejsi jidla.Tak zkus pridat do salatu jeste jednu feferonku a misto plnotucne horcice dat krenovou;-)

Lemarti:-),tak to je salát pro mého muže;-).On nemusí v salátu jogurty,Majolky®,zakysanky,... a tak myslím,že tenhle by ho mohl potěšit:-p.Hned jak dojdu k dobré uzenině,tak se na něj vrhnu a dám vědět - prozatím ukládám;-).

Tématické fráze:
uzeninový dort, bavorsky salat, bavorský párkový salát, recept na uzeninový dort, bavorský salát recept, liberecký salát, bavorský párkový salát recept, uzeninový dort recept, bavorský zelný salát, dárek pro chlapa s uzenin kytice, dort uzeninový, liberáky, párkový salát, uzeninový dárek pro muže, bavorský zeleninový salát, dort z uzenin brno, bavorský dort, uzeninový dort brno, uzeninový dort - recept, uzeninovy gulas

Suroviny:
rajče, cibule, okurky sterilované, párky, ocet vinný, olej, hořčice plnotučná, pažitka, sůl, pepř

Přidat fotografie receptu