Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čínská polévka se zelím

Hodnocení receptu je 4,8 (14×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

paajus

Snadný

Suroviny

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie5 534 kJ /
1 323 kcal
Bílkoviny192,99 g
Tuky12,77 g
Vláknina45,45 g
Cholesterol 385 mg
Sodík 2,74 g
Sůl6,09 g
Sacharidy88,16 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Na trošce oleje zprudka osmahneme kuřecí maso nakrájené na kostky. Po chvíli přidáme česnek a sůl. Za další chvilku přidáme nakrájené zelí, poté chilli a sójovou omáčku. Vše promícháme, krátce podusíme a zalijeme horkou vodou. Krok 2: Přivedeme do varu a přidáme solamyl rozmíchaný ve studené vodě. Dále vaříme asi 20 minut, do změknutí zelí, a dle chuti přidáme sůl. Krok 3: Mezitím si připravíme skleněné nudle, které zalijeme vařící vodou a necháme 3 minuty odležet. Na závěr vše smícháme dohromady a podáváme.

Zveřejněno 14. 9. 2009

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Čínská polévka se zelím

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/1rJZ

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Čínská polévka se zelím

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/1rJZ

Marie

Nejnovější recepty

Další recepty

Tématické fráze:
cinska polevka, čínská polévka se zelím, polévka se zelím, čínská polévka recept, cinska polevka se sklenenymi nudlemi, cinska kureci polevka, polévka ze zelí, kureci polevka se zelim, činské polévky, polevka z činskeho zeli, polevka z činskeho zeli, polévka z bílého zelí, sklenene nudle recept, čínské zelí recepty, polévka zelí, čínská kuřecí polévka se zelím, polevka z cinskeho zeli recept, skleněné nudle recepty, čínská polévka se zelím recept, čínské zelí polévka

Suroviny:
prsa kuřecí, zelí bílé, česnek, chilli, omáčka sojová, solamyl, bujon kuřecí, nudle skleněné, sůl

Přidat fotografie receptu