Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Zapečené palačinkové rolky

Hodnocení receptu je 5,0 (33×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

Jenda1 Jenda1

Náročný

Suroviny

Nahlásit chybu v receptu

Postup přípravy

Krok 1: V míse vyšleháme mléko, vajíčko, mouku a přepuštěné máslo do palačinkové konzistence. Osolíme, opepříme a strouhneme oříšek. Krok 2: Na oleji usmažíme palačinky, které potřeme kečupem, položíme šunku, vytvoříme mantinely z bramborové kaše (viz foto), mezi mantinely rozhodíme pro domácí nastrouhanou Nivu a pro hosty uzenou cihlu. Zavineme, klademe do pekáčku s "kapkou" oleje a jemně nakrájenou jarní cibulkou. Na výsledek čekáme asi 20 minut ve středně vyhřáté troubě s tím, že po 15-ti minutách na palačinky dáme nakrájenou mozzarellu a necháme roztéct. K dozdobení jsem použil Italský dressing.

Zveřejněno 13. 4. 2010

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Zapečené palačinkové rolky

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/jYjl

Další recepty

Zobrazit více

Zobrazit více

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Zapečené palačinkové rolky

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/jYjl

Marie

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (22)

Jendo,ja som do palciniek zarolovala ešte nakladanú špargľu/chřest a bolo to úplne bez chyby :-*;-):yes::yes:

receptík s obměnou dělávám taky..já je plním kuřecím masem s anglickou orestované se sojovkou a grilovacím kořením, přidám špenát spařený vřelou vodou, dám na palačinku a zavinu do ruličky naplním s tím zapékací misku na ně na hrubo nastrouhaný sýr a zaleju smetanou..peču cca 20min..dle trouby..a je to taky mňamka:-p no asi vím co udělám zítra na oběd :-))

Veronika 7. 8. 2014 21:51
Vypadá to náádherně!:-)) Jen, k čemu se tam dává ta kaše? Jde to i bez té kaše, pouze se sýrem, šunkou, atd?

To vypadá skvěle :-):yes::yes::yes::-p

Jitule-cibule 5. 8. 2014 19:12
Našla jsem shodou okolností na FB, výborné :yes:, fantazii se meze nekladou. Za mě bez té kaše :-8, navrch dávám bešamel...
Dávám bodík, už vím, co zítra na oběd :yes: ;-)

To musí být dobrota :-8 Ukládám.

Jů, to je pěkňounké a mně to uniklo...:-O
+:yes::-K

Děkuji moc za přízeň:-K.

Hurá,hurá, dobrý nápad!

Opravdu zvláštní kombinace, ale o to lákavější jít do toho, vypadá to fakt dobře;-):yes:16

:yes::yes:

:-p:-p:-p:yes:

Yanull to máš pravdu,také se mi to už mnohokrát stalo,a tobě milý Jendo letí ode mne další bodík;-)U tebe dávám už automaticky:-8:-D:-D+11:yes::yes:

Jendo nádhera :-* Jako vždy:yes:

Nádherné!!! dávám bodík a nechávám se inspirovat - určitě brzo vyzkoušíme...:yes:

Ital ve svém pořadu v neděli řekl: "Vymyšlení nového jídla je více, než objevení nové hvězdy:" Jak se tak dívám,:-O tak tu budeme mít brzy novou jídelní galaxii. :-p;-):yes::-K a já přiděluji této dobrůtce 5.hvězdný bodík :yes: jen pro vysvětlení: po přidělení bodu mi naskočilo číslo 5 a už jsem si několikrát všimla, že někdo píše, že dává bod a pak na to po odeslání komentáře zřejmě zapomene/:-//

:-O:-ptaky bych si dala:yes:+5

vyzkouším:-p:yes::yes:+3

To musí být dobroučké:yes: ....2

:yes::yes::-p

Nádhera Jendo, jak jinak ;-);-);-)

michsamant 13. 4. 2010 22:34
:-p:yes: superrrr, som vas fanusik

Tématické fráze:
zapečené palačinky, co zítra na oběd, zapečené palačinky se šunkou, recepty zapečené palačinky, palacinky zapecene, zapečené palačinky s kuřecím masem, palacinkove srdce, zapecene palacinky s uzeninou recept, zapecene rolky s bešamel, zapečené palačinky se šunkou a sýrem, recept na zapečené palačinky, palačinkové dobroty, s italem v kuchyni cizrnová polévka, zapečené palačinky a s porkem, palalcinkove rolky, top recepty zapečené palačinky, palačinky s kečupem, zapečené šunkové rolky, zapecene palacinky se salamem, zapečené palačinky s kečupem

Suroviny:
mouka hladká, vejce, mléko, máslo, sůl, pepř bílý, ořech muškátový, olej slunečnicový, šunka, kečup sladký, sýr niva, sýr uzený, brambory, mléko, sůl, sýr mozzarella, cibulka jarní

Přidat fotografie receptu