Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Dietní lehká zelňačka

Hodnocení receptu je 4,9 (11×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

Ludek

Snadný

Doba přípravy 45 min Doba přípravy: 15 min Doba tepelné úpravy: 30 min

45 min (15 min příprava + 30 min tepelná úprava)

Suroviny pro 1 dávka

1dávka

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Postup přípravy

Krok 1: Zeleninu omyjeme, zbavíme stopek a natí. Krok 2: Zelí, celer a papriku nakrájíme na tenké nudličky. Krok 3: Mrkev, petržel a cibuli na kolečka. Zeleninu dáme do většího hrnce (kromě brambor), zalijeme vývarem tak, aby byla veškerá zelenina zcela ponořena. Krok 4: Osolíme a vaříme asi 15 minut, nakonec přidáme brambory a vaříme do změknutí asi dalších 15 minut. Kdo má rád ostřejší, přidá společně s bramborami i chilli papričku. Tuto polévku podáváme i jako hlavní chod.

Zveřejněno 4. 3. 2009

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Dietní lehká zelňačka

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/lYJJ

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Dietní lehká zelňačka

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/lYJJ

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (8)

Lenka: Leni, touto polévkou určitě nezhubneš:-!:-!, musíš najít jiný způsob, já bych poradila nějakého dobrého lékaře, neboj, určitě ti poradí:yes::-! :-K

Ahoj chtela jsem se zeptat jestli mate nekdo vyskoušenou tuto polevku chci zhubnout a nejak se mi to nedari uz jsem vyskousela cokoliv a porad kila ne a ne dolu

To je také dietní polévka?:-p

žížalko, to se neomlouvej - nemáš za co;-):-):-)

Maris, promiň, to jsem si nevšimla, na ty podobné recepty jsem si ještě nezvykla úplně:-8:-8:-8

Bibi a žížalko, proč myslíte, že jsem Tukožroutskou přidala do Podobných receptů;-):-D:-D

Bibi, přesně tohle jsem chtěla napsat;-)

Luďku, ta tvoje polévka je hodně podobná té "tukožroutské", co je na hubnutí:-!,tam je ještě o něco víc tý zeleniny.;-)

Tématické fráze:
dietní recepty na hubnutí, zelňačka na hubnutí, lehké jídlo, lehká jídla, zelňačka na hubnutí recept, zelňačka recept, dietní jídla na hubnutí, dietní jídla recepty, zelnackanahubnutí, zelňačka, dietní jídla, zelnackanahubnuti.cz, zelnačka tukožroutská, lehké jídlo recept, lehká strava, www zelnackanahubnuti.cz, recept na lehké jídlo, dietni polivka, zelňačka-hubnutí, lehké jidla

Suroviny:
mrkev, cibule, celer, zelí bílé hlávkové, brambory, paprika čerstvá červená, rajče, petržel, vývar masový, chilli paprika čerstvá, sůl,

Přidat fotografie receptu