Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pomazánka z krabích tyčinek

Hodnocení receptu je 4,7 (8×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

lenka-m

Snadný

Suroviny

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie4 385 kJ /
1 048 kcal
Bílkoviny49,85 g
Tuky44,82 g
Vláknina32,20 g
Cholesterol 249 mg
Sodík 5,28 g
Sůl12,03 g
Sacharidy95,23 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Očištěný celer a mrkev nakrájíme na menší kousky a uvaříme. Po uvaření vyndáme z vody do mísy a vidličkou rozmačkáme. Necháme zchladit. Krok 2: Krabí tyčinky vložíme zmražené ( i s jejich obaly) na chvíli do vroucí vody. Krok 3: Potom je vyndáme, stáhneme z nich obaly a vidličkou rozmačkáme nebo rozkrájíme nožem. Krok 4: Přidáme do mísy, promícháme a přidáme jogurt, majonézu, sůl a citrónovou šťávu. Dáme vychladit do lednice. Krok 5: Mažeme na plátky chlebíčkové veky a zdobíme plátky citrónu.
Tuto pomazánku můžeme také servírovat v koktejlových sklenicích na listu hlávkového salátu a podávat s pečivem.

Zveřejněno 12. 3. 2008

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Pomazánka z krabích tyčinek

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/wNR

Další recepty

Zobrazit více

Zobrazit více

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Pomazánka z krabích tyčinek

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/wNR

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (6)

Vyborny napad,je to vcelku lehke,taky souhlasim s mircou75 a zamenila tu majonezu za vyborny husty a kremovy recky jogurt,co se u nas prodava....ale pro milovniky majonez i ostatni je to fakt nam,nam.... :-K:yes:

Výborné,teď jsem to dodělala a musím pochválit bodík pro vás:-K

Pomazánka vypadá moc pěkně:-p.Jen pro mě bych majonézu vyměnila za zakysanku,ale to už je můj problém;-)

Kristýna a Tomáš 27. 4. 2009 07:24
Ahoj, je to super!! Děkujeme

moc vyborna pomazanka:-D

Cením servírování.:yes:

Tématické fráze:
pomazánka z krabích tyčinek, krabí pomazánka z tyčinek, krabí tyčinky pomazánka, krabi pomazanka, pomazanka krabi tycinky, pomazánka s krabích tyčinek, pomazánka z krabích tyčinek a celeru, pomazánky z krabích tyčinek, krabí tyčinky recepty, krabí pomazánka s celerem, krabí tyčinky, pomazánka z krabích tyčinek s celerem, recepty z krabích tyčinek, pomazánka z krabích tyčinek recept, recept na pomazánku z krabích tyčinek, krabí pomazánka recept, pomazánka z krabích tyčinek recepty, recept pomazanka z krabích tyčinek, celerova pomazanka s krabimi tycinkami, pomazanka krabi

Suroviny:
krabí tyčinky, celer, mrkev, jogurt bílý, majonéza, sůl, šťáva citronová

Přidat fotografie receptu