Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Mrkvovo-hrášková polévka s kari

Hodnocení receptu je 4,5 (5×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

tejaja tejaja

Snadný

Suroviny

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie3 355 kJ /
802 kcal
Bílkoviny32,38 g
Tuky34,22 g
Vláknina28,20 g
Cholesterol 80 mg
Sodík 4,14 g
Sůl10,20 g
Sacharidy78,20 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: Nasekanú cibuľku orestujeme na oleji, pridáme kari, zalejeme vodou a pridáme hrášok, na kocky narezanú mrkvu a zemiaky. Krok 2: Osolíme, varíme do mäkka a na záver pridáme na kolieska nakrájané párky, ktoré v polievke len krátko prehrejeme.

Zveřejněno 28. 7. 2009

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Mrkvovo-hrášková polévka s kari

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/xvnE

Další recepty

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Mrkvovo-hrášková polévka s kari

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/xvnE

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Komentáře (8)

Polévka byla docela dobrá, jednoduchá...Párek jsem do ní ale nedávala.

Alena: Ty poznáš zloženie svojich párkov, ja tase zloženie svojich:-D Mimochodom, vzhľadom k tomu, že varím pestro, tak sa stane, že túto polievku uvarím menej ako 1x ročne. Inak údeniny nekupujem nijaké, okrem klobásy, ak ju potrebujem na varenie. Žiadne salámu, žiadnu šunku a podobné vecičky. Takže nech by bolo v tých párkoch čokoľvek, určite mi to na zdraví nepoškodí:-D:-D:-D

Alena: Nebo sehnat fakt kvalitní uzeninu, jinak určitě raději vynechat. Já mám domácího řezníka, takže konečně vím po dlouhé době i jak chutná normální párek nebo špekáček :-p:-p:yes::yes:

V dnešní době bych vynechala párek, když známe jejich složení. I bez uzeniny bude dobrá. Právě ji vařím a asi z ní udělám krémovou.:-p

Karla: máš pravdu, v ničom, ono podobný neznamená jediné korenie, ale...;-):-D:-D:-D

Nezlobte se na mne, ale v čem je tato polévka podobná kari krémové polévce:-O:-D Asi tím KARI.:-K

:-p:yes::yes::yes:

Tématické fráze:
hrášková polévka, hrášková omáčka, hračková polevka, hraskovo mrkvovy krem, kari polévka, mrkvovohrášková omáčka, mrkvovo zazvorova polevka, mrkvovo-hrášková omáčka, mrkvovo hráškový krém, hrášková polé, hrachovo mrkvový krém, hráškovomrkvová polévka, recept hrášková omáčka, mrkvovohrášková polévka, mrkvovo hrachová polévka, hrášková polévka recept, hrášková polévka s párkem, polévka s mrkví a hráškem, mrkvová polévka s hráškem, dietní hrášková polévka

Suroviny:
brambory, směs zeleninová mrkev s hráškem, cibule, koření kari, olej, párky, sůl

Přidat fotografie receptu