Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Vepřové na hrášku (s hříbky)

Hodnocení receptu je 4,2 (4×)

Ohodnotit

Ohodnoťte recept

iunka

Snadný

Doba přípravy 35 min Doba přípravy: 35 min

35 min (35 min příprava)

Suroviny pro 4

4

Nahlásit chybu v receptu

Naše kuchařky
právě v prodeji

Do obchodu

Nutriční hodnoty

Hodnoty jsou přibližné

Energie3 503 kJ /
837 kcal
Bílkoviny103,98 g
Tuky36,45 g
Vláknina4,80 g
Cholesterol 339 mg
Sodík 1,14 g
Sůl2,60 g
Sacharidy22,10 g

Zobrazit všechny hodnoty

Postup přípravy

Krok 1: V papiňáku rozehřejeme sádlo, na kterém osmahneme cibulku a poté i maso nakrájené na kostičky zalité sójovou omáčkou. Podlijeme vodou (podle uvážení tak, aby bylo vše pod vodou), přidáme hrášek, hříbky, koření a sůl a vaříme v tlakovém hrnci 25 minut. Krok 2: Pak zahustíme moukou rozmíchanou ve vodě, případně dochutíme a můžeme podávat s vařenými brambory či kaší.

Zveřejněno 29. 12. 2013

Poznámka autorky iunka

Pokud nemá někdo rád hříbky, nemusí je dávat. Je to vynikající i bez toho. Oproti ostatním podobným receptům je tenhle výhodný v tom, že hrášek nám udělá chutnou omáčku, protože se rozvaří.

Moje poznámka

Přidat poznámku

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Vepřové na hrášku (s hříbky)

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/gKQ6

Další recepty

Zobrazit více

Zobrazit více

Moje poznámka

TopRecepty.cz

Vepřové na hrášku (s hříbky)

Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/gKQ6

Marie

Náhodný recept

Další náhodné recepty

Nejnovější recepty

Další recepty

Tématické fráze:
vepřove maso na hrašku, rychly oběd, vepřové kostky na hrášku, vepřové maso a hribcich, veprove na hrasku, veprove s hribky, vepřové na houbách a hrášku, recept na veorove, veořové kostky na houbach, vepřové na hrášku a houbách, veprovy na hrasku, recept vepřové kostky s hříbky, kotleta na hrášku s bramborovou kašička, vepřové na houbách se zeleným hráškem, veprove na. hrasku, vepřové maso na kostičky recept, veořové na kmíně, veprove maso na hrasku s hríbky, veořové na houbách a hrášku, vepřové maso na houbách hrášek

Suroviny:
plecko vepřové, hrášek sterilovaný, hříbky sušené, cibule, mouka hladká, bobkový list, koření nové koření, pepř, sůl, omáčka sojová, sádlo

Naposledy jste si prohlédli

Přidat fotografie receptu